تبلیغات
دنیای من - ایرینا شایک بعد جدایی از رونالدو
یه دنیای خوب که توش برای همه با هر طرز فکری جا هست :)

ایرینا شایک بعد جدایی از رونالدو

دوشنبه 10 فروردین 1394 06:12 ب.ظ

نویسنده : سامانتا
       هنوز هم ماجرای جدایی کریستیانو رونالدو ، ستاره ی فوتبال اسپانیایی و ایرنا شایک ، مدل مشهور روسی بر روی زبان ها می چرخد و علت جدایی این دو را همه دوست دارند بدانند . به همین خاطر یکی از مجله های خبرگزاری اسپانیا به نام « اولا » سراغ ایرنا شایک می رود و از او علت جدایی از نامزدش را جویا می شود .

ایرنا شایک می گوید : اول بگویم که در همه جا گفته بودند که من از اینکه از کریستیانو رونالدو جدا شده ام ، به شدت ناراحت می باشم اما لازم است بدانید که با گذشت 3 ماه از این جدایی من خیلی هم خوشحال هستم .

من و کریس به درد هم نمی خوردیم و دلیلی برای کنار هم بودنمان وجود نداشت . عشق و دوست داشتن پدیده ای بسیار زیبا و قابل احترام است اما بین من و رونالدو دیگر عشقی وجود نداشت و به همین خاطر به این رابطه خاتمه دادیم و تصمیم گرفتیم تا از یکدیگر جدا شویم .

در ادامه همچنین گفت : « قلب من هنوز کار می کند و همچنان مثبت فکر می کنم » . درواقع می خواهم بگویم که پس از جدایی از رونالدو هنوز خوشحالم و اصلا احساس پشیمانی نمی کنم و به زندگی آینده ام امیدوارم.

ایرنا شایک که این روزها پس از اجرای برنامه در مادرید ، دبی و لس آنجلس اکنون در مکزیک برنامه اجرا می کند ، درباره ی مرد ایده آلش از او پرسیده شد که در پاسخ گفت : مرد ایده آل من کسی خواهد بود که صادق ، وفادار و در عین حال جنتلمن باشد و احترام گذاشتن به طرف مقابلش را بلد باشد .

راستش من فکر می کردم که مرد ایده آلم را پیدا کرده ام اما مثل اینکه اینطور نبود و اشتباه می کردم .

اظهارات کریستیانو رونالدو درباره ایرنا شایک : 

کریستیانو رونالدو اظهار داشت که : هم من و هم ایرنا به این نتیجه رسیدیم که به این رابطه باید خاتمه بدهیم و به همین خاطر از یکدیگر جدا شدیم . و برای ایرنا در هر کجا که هست آرزوی خوشبختی می کنم .

حرف های اطرافیان رونالدو و ایرنا شایک :

بسیاری از اطرافیان ایرنا شایک و رونالدو گفته بودند علت جدایی آن دو از یکدیگر بخاطر خیانت های رونالدو به ایرنا شایک است .
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -